Najbliższa edycja kongresu będzie już 18 odsłoną największego wydarzenia branży Public Relations w Polsce. Kongres z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, czego dowodem jest uczestnictwo w konferencji rokrocznie ponad 300 osób. Liczne prelekcje, warsztaty, jak również wieczorna impreza towarzysząca to punkty doskonale znane stałym bywalcom kongresu. Nie inaczej będzie podczas 18 edycji wydarzenia. 

Kongres będzie doskonałą okazją do ponownego spotkania się praktyków i teoretyków zajmujących się na co dzień tematyką public relations. Udział w wydarzeniu daje także możliwość nabycia nowych umiejętności, chociażby poprzez uczestnictwo w warsztatach, jak również nawiązania nowych relacji biznesowych. 

Tematem 18 Kongresu PR będzie Kryzys wizerunkowy i media. Znamy także program. Jego roboczą wersje można pobrać poniżej.  

Zgłoszenia:
Każdy, kto zainteresowany jest udziałem w Kongresie PR 2018 może zgłaszać się poprzez wypełnienie formularza drogą elektroniczną lub tradycyjną w wersji pdf. Obie wersje znajdują się na stronie kongresu w zakładce zgłoszenia. Do 31 stycznia obowiązuje cena promocyjna. 

Miejsce wydarzenia:
Hotel Hilton Garden Inn, Centrum Konferencyjne
al. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów
tel.: 17 770 00 00, e-mail: reservation@hgi.rzeszow.pl

Pobierz program Kongresu