Agnieszka SOBUCKA, Menedżer ds. Komunikacji i PR, Rzecznik Prasowy w Emitel S.A.

Posiada 20 letnie doświadczenie w obszarze komunikacji i public relations. Przed dołączeniem do Emitel pracowała w PGE EJ 1, gdzie odpowiadała za kontakty z mediami oraz komunikację ze społecznościami lokalnymi mającą na celu budowanie poparcia dla budowy pierwszej polskiej elektrowni jądrowej na Pomorzu. Wcześniej w Allianz Polska odpowiadała za komunikację korporacyjną i relacje z mediami, pełniąc jednocześnie funkcję zastępcy rzecznika prasowego. Pracowała również dla takich ubezpieczycieli jak InterRisk, Gothaer, Aegon i PZU. Absolwentka  studiów o specjalizacji przywództwo i komunikacja społeczna w Wojskowej Akademii Technicznej. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.    

Bartosz STANISZEWSKI, Prezes Brandfeed

Uwielbia życie z pasją! Absolwent Zarządzania ze specjalnością marketing na Uniwersytecie Gdańskim. Strateg i ekspert medialny, od lat wspierający komunikację największych marek w agencji Brandfeed.i i nie tylko. Jego pasją są nowe technologie i formaty contentowe. Pomysłodawca i producent prestiżowego Likes Festival – pierwszego festiwalu dla blogerów i vlogerów. Menadżer wielu gwiazd, wykreował wizerunek takich grup muzycznych jak „Leszcze” czy „Neo Retros”. Prywatnie pasjonat sportu, maratończyk i zapalony kolarz. Właściciel marki Bike Storme, która zrodziła się z zamiłowania do rowerów. 

Marcin DOMAGAŁA, Video Marketing Manager OTOMOTO.PL

Pomysłodawca, twórca i prowadzący kanału YouTube marki OTOMOTO.PL. Od 3 lat swoimi produkcjami video doradza Polakom w zakupie samochodów używanych. Zdołał przekonać już ponad 116 tysięcy osób do subskrybowania kanału, a jego filmy generują ponad milion wyświetleń miesięcznie. Absolwent kierunku Transport Drogowy na Politechnice Poznańskiej. Miłośnik motoryzacji, muzyki i szachów.