Kongres Profesjonalistów PR, który odbędzie się już w dniach 19-20 kwietnia we Wrocławiu, dzięki firmie Livingmedia, będzie można obejrzeć za pośrednictwem transmisji on-line.

Dla tych z Państwa, którzy nie mogą uczestniczyć w tym branżowym wydarzeniu, proponujemy udział w spotkaniu za pośrednictwem relacji on-line, przy wykorzystaniu autorskiej platformy komunikacyjnej Livingmedia. Ponieważ właśnie firma Livingmedia kolejny raz została patronem medialnym Kongresu Profesjonalistów PR odpowiedzialnym za transmisję na żywo.

W czasie tegorocznego Kongresu Public Relations transmisja wybranych wykładów będzie realizowana i udostępniona dla internautów dzięki Platformie wideo dla biznesu. Za sprawą tego innowacyjnego narzędzia (http://platforma.livingmedia.pl/live/090824001/) możliwe jest pełne i aktywne uczestnictwo znacznie większej liczby odbiorców w Kongresie. Narzędzieto, zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego tworzenia, zarządzania i integrowania webcastów z witrynami internetowymi firm –  bezpośredni przekaz sygnału wideo live w połączeniu z komunikacją w czasie rzeczywistym, taką jak czat tekstowy.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do większości prezentacji, a także oglądnąć video niektórych wystąpień naszych prelegentów, zapraszamy, zaloguj się do Klubu Kongresu. Tam także transmisja na żywo części wystąpień podczas tegorocznego wydarzenia. Zapraszamy do zalogowania

Do Państwa dyspozycji przekazujemy również materiały wideo z wybranych wykładów, które będą dostępne po uprzednim zalogowaniu się w Klubie Kongresu www.kongresprofesjonalistow.pl/klub-kongresu/relacja-wideo/na stronie internetowej www.kongresprofesjonalistow.pl. Zachęcamy także, do zapoznania się z materiałami z ubiegłorocznego Kongresu, które również znajdują się w tej części witryny.
***

O firmie Livingmedia

Livingmedia sp. z o.o. oferuje innowacyjne i kompleksowe rozwiązania w obszarze webcastingu: od rejestracji i obsługi technicznej konkretnych transmisji live oraz eventów wideo, poprzez udostępnienie konsoli umożliwiającej obsługę całokształtu komunikacji wideo w firmie, po tworzenie dedykowanych rozwiązań. Rozwiązania Livingmedia wykorzystywane są do transmisji online (live i VoD) w obszarze komunikacji wewnętrznej, szkoleń, PR, IR i HR przez firmy, wydawnictwa i organizacje non-profit, m.in. Alior Bank, ASUS Polska, Ceramika Paradyż, Fortum, Grupa pracuj.pl, Kingspan, Lotnisko Chopina, Sygnity, Axel Springer, Wydawnictwo Beck i Amnesty International. W 2010 roku Spółka otrzymała tytuł Lidera przedsiębiorczości. Livingmedia to także wsparcie techniczne, szkolenia pracowników oraz zawansowane wdrożenia.

Więcej o usłudze – http://platforma.livingmedia.pl/live/090824001/
Więcej o platformie – http://www.livingmedia.pl/