Zaledwie kilka tygodni pozostało do tegorocznego Kongresu Public Relations 2012. To jedno z najważniejszych spotkań branży PR odbędzie się już 19-20 kwietnia 2012 roku we Wrocławiu.

Trwają ostatnie przygotowania do Kongresu Profesjonalistów Public Relations. Lista nazwisk prelegentów kwietniowego spotkania to mocna strona tego przedsięwzięcia i wystarczający pretekst, aby przyjechać do Wrocławia. Podobnie jak w roku ubiegłym, na Uniwersytecie Wrocławskim gościć będziemy znamienitych ekspertów, w gronie których będą zarówno naukowcy jak również ludzie praktycznie zajmujący się public relations. W tym roku będziemy mówić o nowych mediach oraz innowacyjnych technologiach w PR i komunikacji. Przedstawimy najnowsze wyniki projektów badawczych, pionierskie kampanie oraz intersujące studia przypadków z ostatnich 12 miesięcy. Szczegółowe informacje na temat prelegentów oraz programu Kongresu dostępne są na stronie internetowej www.kongresprofesjonalistow.pl

Wydarzenie organizowane jest przez Uniwersytet Wrocławski, Związek Firm Public Relations oraz Newsline Sp. z o. o. Partnerami merytorycznymi Kongresu są: Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Fundacja InternetPR, PRESS-SERVICE Monitoring Mediów, a sponsorem głównym Netia SA.

Dowiesz się więcej na:
www.kongresprofesjonalistow.pl
www.kongresprofesjonalistow.pl/newsletter
www.newsline.pl/o-nas/news_dnia/

Bądź z nami:
FB Kongresu: www.facebook.com/kongrespr
FB Newsline: www.facebook.com/pages/Newsline/132648923437288