Tegoroczny Kongres Public Relations, zbliża się już dużymi krokami. Podczas kwietniowego spotkania wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania największych autorytetów branży PR. Sukcesywnie przedstawiać będziemy sylwetki prelegentów Kongresu. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami, które znajdują się na podstronie: www.kongresprofesjonalistow.pl/program

Adres miejsca Kongresu:

Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

Uniwersytet Wrocławski

ul. Joliot-Curie 15, 50-383 Wrocław

Po pierwszym dniu obrad (tj. 19 kwietnia) w Hotelu  Diament we Wrocławiu o godz. 19.30 rozpocznie się wieczorne spotkanie uczestników Kongresu Public Relations 2012, na które serdecznie zapraszamy wszystkich gości wydarzenia.

Zainteresowanych informujemy, że Park Hotel Diament Wrocław dysponuje specjalną ofertą noclegów dla gości Kongresu. Uczestnik, który na recepcji hotelu poda promocyjne hasło „Kongres” lub „Kongres Public Relations”, będzie mógł skorzystać ze specjalnej zniżki (przykładowo cena jednego pokoju dla 1 osoby wynosi 229zł brutto na dobę, wliczony koszt śniadania), jaką Hotel przygotował na czas Kongresu PR. Szczegółowe informacje znajdują się w bazie Hotele_Wrocław tutaj.

Szczegółowe dane Hotelu Diament:

Park Hotel Diament Wrocław, ul. Muchoborska 10, 54-424 Wrocław
tel. +48 71 73 50 350, www.hotelediament.pl

Ponadto w plikach do pobrania znajduje się baza uwzględniająca kilka hoteli we Wrocławiu, które również dla gości Kongresu udzieliły specjalnego rabatu. W załączeniu zamieszczamy rozkład jazdy autobudu na trasie Hotel Diament – Uniwersytet Wrocławski.

Pliki do pobrania:

transport_hotel_diament