Dzisiaj rozpoczął się Kongres Profesjonalistów Public Relations 2013. Przez dwa dni w Rzeszowie blisko 230  praktyków i naukowców uczestniczyć będzie w dyskusji o nowych wyzwania przed jakimi stoi branża public relations. Dla tych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w wydarzeniu, organizatorzy przygotowali transmisję wybranych bloków Kongresu w internecie. Streaming zrealizuje partner wydarzenia – firma VEGACOM Sp. z o.o. Transmisję będzie można śledzić na portalu www.newsline.pl
Pierwszego dnia transmisja będzie odbywać się w godzinach od 12.00 do 16.00 (w tym  z wyłączniem przerwy obiadowej), natomiast drugiego – realizowana będzie w godzinach od 8.30 do 10.00 oraz 11.00 do 13.00 (warsztat Intensywny kurs ujarzmiania informacji. Liczba miejsc ograniczona prowadzony przez Sebastiana BYKOWSKIEGO, Wiceprezesa Zarządu, Dyrektora Generalnego, PRESS-SERVICE Monitoring Mediów i Marcina SZCZUPAKA Kierownika Działu Raportów Medialnych, PRESS-SERVICE Monitoring Mediów).

Co zrobić, aby oglądać Kongres online?
Wszystkich, którzy za pośrednictwem sieci chcą słuchać wystąpień prelegentów Kongresu zapraszamy do odwiedzenia serwisu www.newsline.pl gdzie odbywa się transmisja. Następnie w lewym menu należy wybrać zakładkę Transmisja online Kongres i zalogować się do panelu. Użytkownicy, którzy nie mają swojego konta na portalu, powinni wcześniej się zarejestrować.