Transmisja Livingmedia

Już 19 kwietnia rozpoczyna się Kongres Public Relations 2012. Przez dwa dni na Uniwersytecie Wrocławskim, 200 praktyków i naukowców uczestniczyć będzie w debacie o nowych trendach w komunikacji. Dla tych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w wydarzeniu, organizatorzy przygotowali transmisję kilku bloków Kongresu w internecie. Streaming zrealizuje partner Kongresu – firma Livingmedia sp. z o.o.  

Na potrzeby wydarzenia firma Livingmedia, udostępni swoją autorską platformę do komunikacji wideo i przeprowadzi transmisję wybranych wykładów. Platforma umożliwia bezpośredni przekaz sygnału wideo w połączeniu z komunikacją w czasie rzeczywistym, taką jak czat tekstowy, tym samym pozwalając na aktywne uczestnictwo w konferencji znacznie większej grupie odbiorców niż ci, którzy uczestniczą w niej bezpośrednio. Linki do podstron transmisji będą zamieszczone na: www.kongresprofesjonalistow.pl

Rozwiązania Livingmedia wykorzystywane są do transmisji online (live i VoD) w obszarze komunikacji wewnętrznej, szkoleń, PR, IR i HR przez firmy, wydawnictwa i organizacje non-profit.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do większości prezentacji, a także oglądnąć video niektórych wystąpień naszych prelegentów, zapraszamy, zaloguj się do Klubu Kongresu. Tam także transmisja na żywo części wystąpień podczas tegorocznego wydarzenia. Zapraszamy do zalogowania

Kongres Profesjonalistów Public Relations 2012 organizuje Związek Firm Public Relations, Uniwersytet Wrocławski oraz Newsline Sp. z o. o. Partnerami merytorycznymi wydarzenia są: Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Fundacja InternetPR, PRESS-SERVICE Monitoring Mediów, a sponsorem głównym Netia SA.
Więcej o platformie i usłudze:
http://platforma.livingmedia.pl/live/090824001/
http://www.livingmedia.pl/

Informacje ogólne:
Kongres wspierają Partnerzy Technologiczni: Ideo Sp. z o.o., SARE S.A., sentione Centrum Monitorowania Opinii Internautów Sp. z o.o. Partnerami wydarzenia są także: Hotele Diament S.A., Business Travel Cards, Stowarzyszenie Prasy Firmowej, mojekonferencje.pl, Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris. Patroni Medialni to: Nowoczesna Firma S.A., media2.pl, lokacje.pl, Na Czasie sp. z o.o., Marketingowiec.pl Sp. j., Marketing przy Kawie, Inwestycje.pl S.A., Edustacja.pl Sp. z o.o., Epr.pl, tuWroclaw.com, Bankier.pl, Marketing w Praktyce, Mediarun Sp. z o.o., Kurier365.pl, dlaStudenta.pl, Money.pl Sp. z o. o., eGospodarka.pl, E-KANDYDAT.PL Sp. z o.o., Magazyn MARKETER+, Portal Finansowy IPO.pl, Wirtualna Polska, Nasza Klasa Sp. z o.o. Partnerem Medialnym, który zrealizuje transmisję online jest Livingmedia Sp. z o.o. Ponadto Kongres wspierają Wydawnictwa: Wydawnictwo Naukowe PWN, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o., Znak literanova, Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne S.A.

Bądź z nami:
FB Kongresu: www.facebook.com/kongrespr
FB Newsline: www.facebook.com/pages/Newsline/132648923437288

***
Livingmedia sp. z o.o. oferuje innowacyjne i kompleksowe rozwiązania w obszarze webcastingu: od rejestracji i obsługi technicznej konkretnych transmisji live oraz eventów wideo, poprzez udostępnienie konsoli umożliwiającej obsługę całokształtu komunikacji wideo w firmie, po tworzenie dedykowanych rozwiązań. Rozwiązania Livingmedia wykorzystywane są do transmisji online (live i VoD) w obszarze komunikacji wewnętrznej, szkoleń, PR, IR i HR przez firmy, wydawnictwa i organizacje non-profit, m.in. Alior Bank, ASUS Polska, Ceramika Paradyż, Fortum, Grupa pracuj.pl, Kingspan, Lotnisko Chopina, Sygnity, Axel Springer, Wydawnictwo Beck i Amnesty International.  W 2010 roku Spółka otrzymała tytuł Lidera przedsiębiorczości.

Livingmedia to także wsparcie techniczne, szkolenia pracowników oraz zawansowane wdrożenia.