Firma Livingmedia została partnerem medialnym tegorocznego Kongresu Profesjonalistów Public Relations. Dzięki platformie Livingmedia, przeznaczonej do komunikacji wideo w biznesie, wybrane wykłady będą transmitowane live w Internecie.

W ramach współpracy, aby umożliwić internautom uczestnictwo w jednym z największych spotkań specjalistów związanych z branżą public relations – Kongresie Profesjonalistów Public Relations, firma Livingmedia udostępni swoją autorską platformę do komunikacji wideo. Narzędzie http://platforma.livingmedia.pl/live/090824001/ zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego tworzenia, zarządzania i integrowania webcastów z witrynami internetowymi firm. Bezpośredni przekaz sygnału wideo live w połączeniu z komunikacją w czasie rzeczywistym, taką jak czat tekstowy, pozwala na aktywne uczestnictwo w evencie znacznie większej grupie odbiorców. Firma Livingmedia przeprowadzi transmisję wybranych wykładów i udostępni je internautom. Linki do podstron transmisji będą dostępne na stronie: www.kongresprofesjonalistow.pl


O firmie Livingmedia Sp. z o.o.
Platforma wideo dla biznesu firmy Livingmedia to konsola umożliwiająca obsługę całokształtu komunikacji wideo w firmie. Może być wykorzystywana bezpośrednio przez firmy do komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej lub oferowana jako usługa przez agencje marketingowe i PR. Rozwiązania Livingmedia wykorzystywane są do transmisji online (live i VoD) m.in. konferencji prasowych, spotkań zarządów, WZA, szkoleń czy prezentacji. Klienci Livingmedia dzięki technologiom tworzą nowe produkty, zmieniają filozofię komunikowania się, wprowadzają nowe metody kontaktów z klientami, usprawniają swój biznes. Livingmedia to także wsparcie techniczne, szkolenia pracowników oraz zaawansowane wdrożenia. – Mieliśmy okazję współpracować z wieloma firmami z branży usług elektronicznych i zdecydowanie mogę powiedzieć, że pod względem jakości współpracy Livingmedia należy do naszej listy Top 10 – mówi Mateusz Drzewiecki, pracownik Działu Projektów Online Wydawnictwa Forum. Dzięki oryginalnemu pomysłowi i rzetelnemu podejściu do każdej transmisji firma Livingmedia została uhonorowana tytułem Lidera Przedsiębiorczości 2010.
Więcej o projekcie: http://blog.livingmedia.pl/2011/04/04/dodaj-pomysl-do-wideo-i%E2%80%A6-masz-produkt/
Więcej o usłudze: http://platforma.livingmedia.pl/live/090824001/
Więcej o firmie: http://www.livingmedia.pl/
Więcej o realizacjach i komunikacji wideo na blogu firmowym: http://blog.livingmedia.pl