Najbliższa edycja kongresu będzie już 18 odsłoną największego wydarzenia branży Public Relations w Polsce. Kongres z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, czego dowodem jest uczestnictwo w konferencji rokrocznie ponad 300 osób. Liczne prelekcje, warsztaty, jak również wieczorna impreza towarzysząca to punkty doskonale znane stałym bywalcom kongresu. Nie inaczej będzie podczas 18 edycji wydarzenia. 

Kongres będzie doskonałą okazją do ponownego spotkania się praktyków i teoretyków zajmujących się na co dzień tematyką public relations. Udział w wydarzeniu daje także możliwość nabycia nowych umiejętności, chociażby poprzez uczestnictwo w warsztatach, jak również nawiązania nowych relacji biznesowych. 

Tematem 18 Kongresu PR będzie Kryzys wizerunkowy i media. Obecnie trwają prace na programem. 

Zgłoszenia:
Każdy, kto zainteresowany jest udziałem w Kongresie PR 2018 może zgłaszać się poprzez wypełnienie formularza drogą elektroniczną lub tradycyjną w wersji pdf. Obie wersje znajdują się na stronie kongresu w zakładce zgłoszenia. Do 31 stycznia obowiązuje cena promocyjna. 

Miejsce wydarzenia:
Hotel Hilton Garden Inn, Centrum Konferencyjne
al. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów
tel.: 17 770 00 00, e-mail: reservation@hgi.rzeszow.pl

***

Dane osoby do kontaktu:

dr hab. Dariusz Tworzydło

Prezes Zarządu Exacto sp. z o.o.

tel.: 602 44 55 96

dariusz@tworzydlo.pl

***

Kongres Profesjonalistów Public Relations to ogólnopolskie wydarzenie łączące środowisko i ludzi zajmujących się problematyką komunikacji i PR. Organizowany jest przez firmy Newsline Sp. z o.o. oraz Ideo Sp. z o.o. Na program spotkania składają się wystąpienia plenarne, debaty i praktyczne warsztaty. Kongres stanowi forum dialogu, inspiracji i integracji wszystkich tych, którzy tworzą branżę: praktyków, naukowców i pasjonatów. Pomysłodawcą Kongresów PR jest dr hab. Dariusz Tworzydło, prezes zarządu Exacto sp. z o.o., który od 17 lat organizuje spotkania branży PR w Rzeszowie oraz Wrocławiu.